Vonet GroUp, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35836407
DIČ: 2021689142
IČ DPH: SK2021689142
Stará Vajnorská cesta 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská cesta 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 16. 5. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 9. 2008
Spisová značka: Sro/26553/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a dopravy v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monja Prole od 28. 2. 2018
    konateľspoločník
  • Vojin Prole od 1. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vonet GroUp, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 136,0 tis. €.

136,0 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
136,0 tis. €
Celkové výnosy
129,7 tis. €
Aktíva
44,5 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,4 tis., 2022 8,7 tis., 2023 16,1 tis., 2024 5,6 tis., 2025 3,7 tis.2021−15,4 tis.20228,7 tis.202316,1 tis.20245,6 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,2 tis., 2022 95,7 tis., 2023 141,5 tis., 2024 133,7 tis., 2025 136,0 tis.202147,2 tis.202295,7 tis.2023141,5 tis.2024133,7 tis.2025136,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 47,2 tis., 2022 95,9 tis., 2023 141,5 tis., 2024 137,1 tis., 2025 136,0 tis.202147,2 tis.202295,9 tis.2023141,5 tis.2024137,1 tis.2025136,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 177, 2023 1,2 tis., 2024 1,8 tis., 2025 1,1 tis.20210202217720231,2 tis.20241,8 tis.20251,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,0 tis. € 3,7 tis. €
2024 133,7 tis. € 5,6 tis. €
2023 141,5 tis. € 16,1 tis. €
2022 95,7 tis. € 8,7 tis. €
2021 47,2 tis. € -15,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok17,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok57,8 tis. €
  • Zásoby33,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,6 tis. €
  • Finančné účty6,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy15,3 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky39,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vonet GroUp, s.r.o. v konkurze?

Vonet GroUp, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vonet GroUp, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vonet GroUp, s.r.o. tržby 136,0 tis. €.

Je firma Vonet GroUp, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vonet GroUp, s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je Vonet GroUp, s.r.o. platiteľom DPH?

Vonet GroUp, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vonet GroUp, s.r.o. sídli?

Vonet GroUp, s.r.o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská cesta 17, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026