KORA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35836326
DIČ: 2021666207
IČ DPH: SK2021666207
Rajtákova 33, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rajtákova 33, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.39
Dátum vzniku: 30. 4. 2002
Základné imanie: 670,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 8. 2004
Spisová značka: Sro/26545/B
Predmet podnikania (výber): činnosť ekonomických a organizačných poradcov; nákladná cestná doprava; prevádzka lyžiarskych vlekov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Kollárová od 30. 4. 2002
    konateľspoločník
  • Ing. Róbert Škripko od 23. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KORA Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 382 % na 273,8 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
273,8 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
4,4 mil. €
Aktíva
3,2 mil. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
69,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,8 tis., 2022 47,8 tis., 2023 138,1 tis., 2024 56,7 tis., 2025 273,8 tis.202147,8 tis.202247,8 tis.2023138,1 tis.202456,7 tis.2025273,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 300,5 tis., 2022 885,4 tis., 2023 981,1 tis., 2024 948,3 tis., 2025 1,1 mil.2021300,5 tis.2022885,4 tis.2023981,1 tis.2024948,3 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 273,8 tis. €
2024 948,3 tis. € 56,7 tis. €
2023 981,1 tis. € 138,1 tis. €
2022 885,4 tis. € 47,8 tis. €
2021 300,5 tis. € 47,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,5 mil. €
  • Zásoby15,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky651,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky148,4 tis. €
  • Finančné účty69,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie670,5 tis. €
  • Kapitálové fondy2,2 mil. €
  • Fondy zo zisku20,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-48,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie273,8 tis. €
  • Rezervy600 €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky445,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie758,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KORA Slovakia s.r.o. v konkurze?

KORA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KORA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KORA Slovakia s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma KORA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KORA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 273,8 tis. €.

Je KORA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

KORA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KORA Slovakia s.r.o. sídli?

KORA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Rajtákova 33, Bratislava, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026