HPS mont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35833734
DIČ: 2020238264
IČ DPH: SK2020238264
Pestovateľská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.32
Dátum vzniku: 20. 3. 2002
Základné imanie: 13,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2002
Spisová značka: Sro/26290/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); zasklievanie balkónov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľuboš Baran od 20. 3. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HPS mont s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 104,6 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 283,6 tis. €.

283,6 tis. €
Tržby
104,6 tis. €
Strata
338,0 tis. €
Celkové výnosy
198,9 tis. €
Aktíva
-13,3 tis. €
Vlastné imanie
107 %
Celková zadlženosť
−27,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 2,0 tis., 2023 −63,3 tis., 2024 231, 2025 −104,6 tis.202118,0 tis.20222,0 tis.2023−63,3 tis.20242312025−104,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 668,9 tis., 2022 749,7 tis., 2023 402,1 tis., 2024 447,4 tis., 2025 283,6 tis.2021668,9 tis.2022749,7 tis.2023402,1 tis.2024447,4 tis.2025283,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,6 tis. € -104,6 tis. €
2024 447,4 tis. € 231 €
2023 402,1 tis. € -63,3 tis. €
2022 749,7 tis. € 2,0 tis. €
2021 668,9 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,8 tis. €
  • Zásoby110,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,7 tis. €
  • Finančné účty43,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,9 tis. €
  • Kapitálové fondy72,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-104,6 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky227 €
  • Krátkodobé záväzky202,0 tis. €
  • Bankové úvery6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HPS mont s.r.o. v konkurze?

HPS mont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HPS mont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HPS mont s.r.o. tržby 283,6 tis. €.

Je firma HPS mont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HPS mont s.r.o. vykázala stratu 104,6 tis. €.

Je HPS mont s.r.o. platiteľom DPH?

HPS mont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HPS mont s.r.o. sídli?

HPS mont s.r.o. má sídlo na adrese Pestovateľská 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026