G & T Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35832495
DIČ: 2020286554
IČ DPH: SK2020286554
Palisády 729/36, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palisády 729/36, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 6. 3. 2002
Základné imanie: 360,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2002
Spisová značka: Sro/26163/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností; činnosť spravodajských tlačových kancelárií; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Ing. Dáša Lenčešová, PhD. od 20. 7. 2005
    konateľ
  • ING Invest Europe, a.s. od 21. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G & T Group, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 46,8 tis. €.

46,8 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
47,4 tis. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
359,1 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
54,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 833, 2022 −2,1 tis., 2023 4,5 tis., 2024 −4,6 tis., 2025 2,3 tis.20218332022−2,1 tis.20234,5 tis.2024−4,6 tis.20252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,7 tis., 2022 60,9 tis., 2023 161,6 tis., 2024 188,0 tis., 2025 46,8 tis.202163,7 tis.202260,9 tis.2023161,6 tis.2024188,0 tis.202546,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,8 tis. € 2,3 tis. €
2024 188,0 tis. € -4,6 tis. €
2023 161,6 tis. € 4,5 tis. €
2022 60,9 tis. € -2,1 tis. €
2021 63,7 tis. € 833 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky93,6 tis. €
  • Finančné účty101,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie359,1 tis. €
  • Záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G & T Group, s.r.o. v konkurze?

G & T Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G & T Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G & T Group, s.r.o. tržby 46,8 tis. €.

Je firma G & T Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G & T Group, s.r.o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je G & T Group, s.r.o. platiteľom DPH?

G & T Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G & T Group, s.r.o. sídli?

G & T Group, s.r.o. má sídlo na adrese Palisády 729/36, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026