QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35826045
DIČ: 2020260968
IČ DPH: SK2020260968
Pasienková 9 D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pasienková 9 D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 26. 11. 2001
Základné imanie: 114,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2003
Spisová značka: Sro/25500/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Jašek od 31. 8. 2004
    konateľspoločník
  • GRIA, s.r.o. od 7. 5. 2024
    spoločník
  • Ing. Jana Hozzová od 8. 9. 2004
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 485,3 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
485,3 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
59,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 105,8 tis., 2022 131,1 tis., 2023 144,7 tis., 2024 347,5 tis., 2025 485,3 tis.2021105,8 tis.2022131,1 tis.2023144,7 tis.2024347,5 tis.2025485,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 3,2 mil., 2023 3,4 mil., 2024 3,9 mil., 2025 4,5 mil.20213,3 mil.20223,2 mil.20233,4 mil.20243,9 mil.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € 485,3 tis. €
2024 3,9 mil. € 347,5 tis. €
2023 3,4 mil. € 144,7 tis. €
2022 3,2 mil. € 131,1 tis. €
2021 3,3 mil. € 105,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok274,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Finančné účty451,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie114,9 tis. €
  • Fondy zo zisku14,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie485,3 tis. €
  • Rezervy25,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky576,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie106,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 485,3 tis. €.

Je QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. sídli?

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Pasienková 9 D, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026