RUMI, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35825961
DIČ: 2021605960
IČ DPH: SK2021605960
Koceľova 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Koceľova 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 28. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2006
Spisová značka: Sro/25492/B
Predmet podnikania (výber): poradenská a konzultačná činnosť v oblasti papierenského priemyslu a papierenskej chémie; ekonomické a organizačné poradenstvo; vedenie účtovníctva a poradenská činnosť v účtovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ružena Miháliková od 24. 5. 2022
    konateľ
  • JRM Consulting s. r. o. od 13. 8. 2022
    spoločník
  • Ing. Ján Mihálik od 31. 8. 2006
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RUMI, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 440 % na 10,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 53,7 tis. €.

53,7 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
53,7 tis. €
Celkové výnosy
444,9 tis. €
Aktíva
350,5 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
61,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,8 tis., 2022 40,1 tis., 2023 38,6 tis., 2024 1,9 tis., 2025 10,2 tis.202157,8 tis.202240,1 tis.202338,6 tis.20241,9 tis.202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 160,7 tis., 2022 162,1 tis., 2023 130,6 tis., 2024 55,7 tis., 2025 53,7 tis.2021160,7 tis.2022162,1 tis.2023130,6 tis.202455,7 tis.202553,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,7 tis. € 10,2 tis. €
2024 55,7 tis. € 1,9 tis. €
2023 130,6 tis. € 38,6 tis. €
2022 162,1 tis. € 40,1 tis. €
2021 160,7 tis. € 57,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,4 tis. €
  • Zásoby268,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,6 tis. €
  • Finančné účty122,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov332,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky62 €
  • Krátkodobé záväzky94,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RUMI, spol. s r.o. v konkurze?

RUMI, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RUMI, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RUMI, spol. s r.o. tržby 53,7 tis. €.

Je firma RUMI, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RUMI, spol. s r.o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Je RUMI, spol. s r.o. platiteľom DPH?

RUMI, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RUMI, spol. s r.o. sídli?

RUMI, spol. s r.o. má sídlo na adrese Koceľova 15, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026