Tatraľan, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35825278
DIČ: 2020237516
IČ DPH: SK2020237516
Michalská 18, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalská 18, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.20
Dátum vzniku: 21. 11. 2001
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2002
Spisová značka: Sro/15398/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Heřmanský od 1. 12. 2008
    konateľ
  • Marcel Heldák od 14. 4. 2022
    spoločník
  • SVITAP s.r.o. od 17. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatraľan, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 41 % na 34,6 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
34,6 tis. €
Strata
1,7 mil. €
Celkové výnosy
738,7 tis. €
Aktíva
602,0 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
17,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 111,6 tis., 2022 −8,6 tis., 2023 5,4 tis., 2024 −58,7 tis., 2025 −34,6 tis.2021111,6 tis.2022−8,6 tis.20235,4 tis.2024−58,7 tis.2025−34,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,6 mil.20211,7 mil.20221,4 mil.20231,3 mil.20241,2 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € -34,6 tis. €
2024 1,2 mil. € -58,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 5,4 tis. €
2022 1,4 mil. € -8,6 tis. €
2021 1,7 mil. € 111,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,5 tis. €
  • Zásoby259,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky266,2 tis. €
  • Finančné účty199,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku16,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov605,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-34,6 tis. €
  • Rezervy21,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky115,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatraľan, s.r.o. v konkurze?

Tatraľan, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatraľan, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatraľan, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Tatraľan, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatraľan, s.r.o. vykázala stratu 34,6 tis. €.

Je Tatraľan, s.r.o. platiteľom DPH?

Tatraľan, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tatraľan, s.r.o. sídli?

Tatraľan, s.r.o. má sídlo na adrese Michalská 18, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026