AT CONSULT spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35824671
DIČ: 2020215549
IČ DPH: SK2020215549
Ulica Čerešňárka 123/8, Hviezdoslavov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Čerešňárka 123/8, Hviezdoslavov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 31. 10. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2003
Spisová značka: Sro/17714/T
Predmet podnikania (výber): poradenská a prednášková činnosť v potravinárstve, poľnohospodárstve a pri zavádzaní zásad správnej výrobnej praxe - …; poradenská a prednášková činnosť v odpadovom hospodárstve, vodohospodárstve a v oblasti životného prostredia; poradenská a prednášková činnosť v obchodovaní …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mgr. Anna Šteffeková od 31. 10. 2001
    konateľspoločník
  • Ing. Radovan Hudec od 13. 2. 2024
    konateľspoločník
  • Ing. Monika Mináriková od 31. 3. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AT CONSULT spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 135 % na 26,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 328,8 tis. €.

328,8 tis. €
Tržby
26,8 tis. €
Zisk
340,1 tis. €
Celkové výnosy
103,0 tis. €
Aktíva
34,1 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
70,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 19,6 tis., 2023 5,8 tis., 2024 11,4 tis., 2025 26,8 tis.202118,8 tis.202219,6 tis.20235,8 tis.202411,4 tis.202526,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 239,8 tis., 2022 267,8 tis., 2023 272,8 tis., 2024 320,9 tis., 2025 328,8 tis.2021239,8 tis.2022267,8 tis.2023272,8 tis.2024320,9 tis.2025328,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 250,3 tis., 2022 267,8 tis., 2023 277,2 tis., 2024 327,1 tis., 2025 340,1 tis.2021250,3 tis.2022267,8 tis.2023277,2 tis.2024327,1 tis.2025340,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 5,1 tis., 2022 6,0 tis., 2023 1,3 tis., 2024 3,1 tis., 2025 7,1 tis.20215,1 tis.20226,0 tis.20231,3 tis.20243,1 tis.20257,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 328,8 tis. € 26,8 tis. €
2024 320,9 tis. € 11,4 tis. €
2023 272,8 tis. € 5,8 tis. €
2022 267,8 tis. € 19,6 tis. €
2021 239,8 tis. € 18,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,1 tis. €
  • Finančné účty19,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku672 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,8 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,6 tis. €
  • Bankové úvery19,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AT CONSULT spol. s r.o. v konkurze?

AT CONSULT spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AT CONSULT spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AT CONSULT spol. s r.o. tržby 328,8 tis. €.

Je firma AT CONSULT spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AT CONSULT spol. s r.o. dosiahla zisk 26,8 tis. €.

Je AT CONSULT spol. s r.o. platiteľom DPH?

AT CONSULT spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AT CONSULT spol. s r.o. sídli?

AT CONSULT spol. s r.o. má sídlo na adrese Ulica Čerešňárka 123/8, Hviezdoslavov, 930 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026