LIFTS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35824361
DIČ: 2021605487
IČ DPH: SK2021605487
Milana Marečka 6103/3, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Milana Marečka 6103/3, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.22
Dátum vzniku: 12. 11. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2005
Spisová značka: Sro/25327/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jana Spielbőcková od 1. 10. 2024
    konateľspoločník
  • Viktor Spielbőck od 15. 3. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LIFTS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 54,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 487,0 tis. €.

487,0 tis. €
Tržby
54,8 tis. €
Zisk
487,0 tis. €
Celkové výnosy
91,9 tis. €
Aktíva
74,1 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
43,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,1 tis., 2022 51,1 tis., 2023 46,7 tis., 2024 40,3 tis., 2025 54,8 tis.202158,1 tis.202251,1 tis.202346,7 tis.202440,3 tis.202554,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 362,9 tis., 2022 440,6 tis., 2023 435,9 tis., 2024 532,3 tis., 2025 487,0 tis.2021362,9 tis.2022440,6 tis.2023435,9 tis.2024532,3 tis.2025487,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 487,0 tis. € 54,8 tis. €
2024 532,3 tis. € 40,3 tis. €
2023 435,9 tis. € 46,7 tis. €
2022 440,6 tis. € 51,1 tis. €
2021 362,9 tis. € 58,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,6 tis. €
  • Zásoby2,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,3 tis. €
  • Finančné účty58,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky432 €
  • Krátkodobé záväzky17,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LIFTS, s.r.o. v konkurze?

LIFTS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LIFTS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LIFTS, s.r.o. tržby 487,0 tis. €.

Je firma LIFTS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LIFTS, s.r.o. dosiahla zisk 54,8 tis. €.

Je LIFTS, s.r.o. platiteľom DPH?

LIFTS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LIFTS, s.r.o. sídli?

LIFTS, s.r.o. má sídlo na adrese Milana Marečka 6103/3, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026