KRD molecular technologies s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35819022
DIČ: 2020224987
IČ DPH: SK2020224987
Ružinovská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružinovská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.12
Dátum vzniku: 30. 8. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2002
Spisová značka: Sro/24805/B
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Mária Krivjanská od 24. 4. 2020
    konateľ
  • Mgr. Viktor Krivjanský od 18. 5. 2016
    konateľ
  • KRD Holding s.r.o. od 8. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KRD molecular technologies s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 181 % na 24,9 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 176,4 tis. €.

176,4 tis. €
Tržby
24,9 tis. €
Zisk
176,4 tis. €
Celkové výnosy
232,0 tis. €
Aktíva
160,7 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
25,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,7 tis., 2022 22,6 tis., 2023 13,6 tis., 2024 8,9 tis., 2025 24,9 tis.202130,7 tis.202222,6 tis.202313,6 tis.20248,9 tis.202524,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 681,6 tis., 2022 176,9 tis., 2023 116,8 tis., 2024 138,4 tis., 2025 176,4 tis.2021681,6 tis.2022176,9 tis.2023116,8 tis.2024138,4 tis.2025176,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 176,4 tis. € 24,9 tis. €
2024 138,4 tis. € 8,9 tis. €
2023 116,8 tis. € 13,6 tis. €
2022 176,9 tis. € 22,6 tis. €
2021 681,6 tis. € 30,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby10,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,1 tis. €
  • Finančné účty188,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov127,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,9 tis. €
  • Rezervy415 €
  • Dlhodobé záväzky8,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KRD molecular technologies s.r.o. v konkurze?

KRD molecular technologies s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KRD molecular technologies s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KRD molecular technologies s.r.o. tržby 176,4 tis. €.

Je firma KRD molecular technologies s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KRD molecular technologies s.r.o. dosiahla zisk 24,9 tis. €.

Je KRD molecular technologies s.r.o. platiteľom DPH?

KRD molecular technologies s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KRD molecular technologies s.r.o. sídli?

KRD molecular technologies s.r.o. má sídlo na adrese Ružinovská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026