SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35815744
DIČ: 2020208080
IČ DPH: SK2020208080
Jakubov 611, Jakubov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jakubov 611, Jakubov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 4. 7. 2001
Základné imanie: 505,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2001
Spisová značka: Sro/24475/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marcel Halla od 18. 5. 2006
    konateľ
  • Oliver Kremer od 11. 10. 2019
    konateľ
  • SUN & WORK S.A. od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 145,6 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
145,6 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
29,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −539,7 tis., 2022 162,0 tis., 2023 131,0 tis., 2024 133,2 tis., 2025 145,6 tis.2021−539,7 tis.2022162,0 tis.2023131,0 tis.2024133,2 tis.2025145,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,8 mil., 2022 4,2 mil., 2023 2,6 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,1 mil.20213,8 mil.20224,2 mil.20232,6 mil.20242,0 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 145,6 tis. €
2024 2,0 mil. € 133,2 tis. €
2023 2,6 mil. € 131,0 tis. €
2022 4,2 mil. € 162,0 tis. €
2021 3,8 mil. € -539,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby443,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky307,4 tis. €
  • Finančné účty41,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie505,6 tis. €
  • Fondy zo zisku25,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov890,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie145,6 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky145,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky147,1 tis. €
  • Bankové úvery166,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. v konkurze?

SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. dosiahla zisk 145,6 tis. €.

Je SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. platiteľom DPH?

SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. sídli?

SCHOLL & KOVO - HALLA s.r.o. má sídlo na adrese Jakubov 611, Jakubov, 900 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026