TAST spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35810068
DIČ: 2020259285
IČ DPH: SK2020259285
Matičná 36, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matičná 36, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 18. 4. 2001
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2001
Spisová značka: Sro/23887/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkova…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Táborský od 24. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Martin Štefík od 9. 4. 2002
    konateľspoločník
  • Peter Dubovský od 22. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAST spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 17,9 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 132,4 tis. €.

132,4 tis. €
Tržby
17,9 tis. €
Zisk
132,4 tis. €
Celkové výnosy
524,1 tis. €
Aktíva
511,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
39,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,1 tis., 2022 49,6 tis., 2023 52,0 tis., 2024 17,0 tis., 2025 17,9 tis.202168,1 tis.202249,6 tis.202352,0 tis.202417,0 tis.202517,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,7 tis., 2022 250,1 tis., 2023 233,2 tis., 2024 104,0 tis., 2025 132,4 tis.2021220,7 tis.2022250,1 tis.2023233,2 tis.2024104,0 tis.2025132,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 132,4 tis. € 17,9 tis. €
2024 104,0 tis. € 17,0 tis. €
2023 233,2 tis. € 52,0 tis. €
2022 250,1 tis. € 49,6 tis. €
2021 220,7 tis. € 68,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 tis. €
  • Zásoby6,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky448,5 tis. €
  • Finančné účty66,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov471,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky308 €
  • Krátkodobé záväzky12,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAST spol. s r.o. v konkurze?

TAST spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAST spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAST spol. s r.o. tržby 132,4 tis. €.

Je firma TAST spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAST spol. s r.o. dosiahla zisk 17,9 tis. €.

Je TAST spol. s r.o. platiteľom DPH?

TAST spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TAST spol. s r.o. sídli?

TAST spol. s r.o. má sídlo na adrese Matičná 36, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026