PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35805609
DIČ: 2020235756
IČ DPH: SK2020235756
Kopčianska 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Kopčianska 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 27. 5. 2003
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2002
Spisová značka: Sa/2652/B
Predmet podnikania (výber): vydávanie periodických a neperiodických publikácií; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 7,3 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
3,3 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
3,5 mil. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
81,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 131,8 tis., 2022 9,3 tis., 2023 151,5 tis., 2024 5,4 tis., 2025 7,3 tis.2021131,8 tis.20229,3 tis.2023151,5 tis.20245,4 tis.20257,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 2,7 mil., 2023 4,1 mil., 2024 3,1 mil., 2025 2,9 mil.20212,6 mil.20222,7 mil.20234,1 mil.20243,1 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 7,3 tis. €
2024 3,1 mil. € 5,4 tis. €
2023 4,1 mil. € 151,5 tis. €
2022 2,7 mil. € 9,3 tis. €
2021 2,6 mil. € 131,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok52,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok711 €
  • Zásoby236,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky52,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky335,3 tis. €
  • Finančné účty2,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie16,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie201,9 tis. €
  • Fondy zo zisku40,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,3 tis. €
  • Rezervy103,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky38,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky536,1 tis. €
  • Bankové úvery60,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie104,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. v konkurze?

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. tržby 2,9 mil. €.

Je firma PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. platiteľom DPH?

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. sídli?

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s. má sídlo na adrese Kopčianska 14, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026