IQVIA Technology Solutions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35803762
DIČ: 2020235558
IČ DPH: SK2020235558
Landererova 7866/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Landererova 7866/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.99
Dátum vzniku: 15. 1. 2001
Základné imanie: 11,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2001
Spisová značka: Sro/23236/B
Predmet podnikania (výber): poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov; automatizované spracovanie dát; poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexandra Bosco od 1. 5. 2025
    konateľ
  • Miron Ilinčev od 1. 9. 2024
    konateľ
  • Márta Baranyi od 19. 6. 2026
    konateľ
  • IQVIA AG od 5. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IQVIA Technology Solutions s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 520,9 tis. €.

520,9 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Strata
520,9 tis. €
Celkové výnosy
761,1 tis. €
Aktíva
701,1 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
46,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,7 tis., 2022 103,3 tis., 2023 85,2 tis., 2024 88,6 tis., 2025 −12,2 tis.2021−15,7 tis.2022103,3 tis.202385,2 tis.202488,6 tis.2025−12,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 795,0 tis., 2022 803,2 tis., 2023 969,5 tis., 2024 539,5 tis., 2025 520,9 tis.2021795,0 tis.2022803,2 tis.2023969,5 tis.2024539,5 tis.2025520,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 520,9 tis. € -12,2 tis. €
2024 539,5 tis. € 88,6 tis. €
2023 969,5 tis. € 85,2 tis. €
2022 803,2 tis. € 103,3 tis. €
2021 795,0 tis. € -15,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky19,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky149,0 tis. €
  • Finančné účty592,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie193 €

Pasíva

  • Základné imanie11,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov700,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,2 tis. €
  • Rezervy35,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IQVIA Technology Solutions s. r. o. v konkurze?

IQVIA Technology Solutions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IQVIA Technology Solutions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IQVIA Technology Solutions s. r. o. tržby 520,9 tis. €.

Je firma IQVIA Technology Solutions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IQVIA Technology Solutions s. r. o. vykázala stratu 12,2 tis. €.

Je IQVIA Technology Solutions s. r. o. platiteľom DPH?

IQVIA Technology Solutions s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IQVIA Technology Solutions s. r. o. sídli?

IQVIA Technology Solutions s. r. o. má sídlo na adrese Landererova 7866/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026