COOP EURO, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35803223
DIČ: 2020258372
IČ DPH: SK2020258372
Bajkalská 25, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Bajkalská 25, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.17
Dátum vzniku: 22. 12. 2000
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2001
Spisová značka: Sa/2634/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť; výkon marketingových činností v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Bilinský od 16. 1. 2008
    člen predstavenstvaprokurista
  • Josef Plesník od 1. 11. 2022
    člen predstavenstva
  • László Tóth od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Veronika Vida od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Géza Tóth od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Gabriel Csollár od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Jaroslav Říha od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Vladimír Stehno od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Štefan Mácsadi od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady
  • István Rédei od 1. 7. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COOP EURO, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 12,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 478,8 tis. €.

478,8 tis. €
Tržby
12,5 tis. €
Zisk
624,3 tis. €
Celkové výnosy
564,5 tis. €
Aktíva
304,0 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
59,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,5 tis., 2022 41,9 tis., 2023 46,0 tis., 2024 15,2 tis., 2025 12,5 tis.202142,5 tis.202241,9 tis.202346,0 tis.202415,2 tis.202512,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 410,2 tis., 2022 460,2 tis., 2023 451,9 tis., 2024 448,4 tis., 2025 478,8 tis.2021410,2 tis.2022460,2 tis.2023451,9 tis.2024448,4 tis.2025478,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 478,8 tis. € 12,5 tis. €
2024 448,4 tis. € 15,2 tis. €
2023 451,9 tis. € 46,0 tis. €
2022 460,2 tis. € 41,9 tis. €
2021 410,2 tis. € 42,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,6 tis. €
  • Zásoby40 €
  • Dlhodobé pohľadávky23,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky225,1 tis. €
  • Finančné účty272,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie956 €

Pasíva

  • Základné imanie66,7 tis. €
  • Fondy zo zisku13,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov211,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,5 tis. €
  • Rezervy74,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky184,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COOP EURO, a.s. v konkurze?

COOP EURO, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COOP EURO, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COOP EURO, a.s. tržby 478,8 tis. €.

Je firma COOP EURO, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COOP EURO, a.s. dosiahla zisk 12,5 tis. €.

Je COOP EURO, a.s. platiteľom DPH?

COOP EURO, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COOP EURO, a.s. sídli?

COOP EURO, a.s. má sídlo na adrese Bajkalská 25, Bratislava, 827 18.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026