ŠAM - STAV Šandor s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35796715
DIČ: 2020245755
IČ DPH: SK2020245755
Hraničná 16, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 16, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 26. 9. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2001
Spisová značka: Sro/22544/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; prenájom stavebných a demolizačných strojov a zariadení s obsluhujúcim personálom; výkopové práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Šandor od 25. 11. 2021
    konateľ
  • Verián Šandor od 26. 9. 2000
    konateľ
  • Tomáš Šándor od 3. 2. 2018
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠAM - STAV Šandor s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 391,0 tis. € a tržby jej narástli o 116 % na 7,8 mil. €.

7,8 mil. €
Tržby
391,0 tis. €
Zisk
8,0 mil. €
Celkové výnosy
7,5 mil. €
Aktíva
4,0 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
28,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 328,2 tis., 2022 129,8 tis., 2023 113,5 tis., 2024 294,6 tis., 2025 391,0 tis.2021328,2 tis.2022129,8 tis.2023113,5 tis.2024294,6 tis.2025391,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 2,6 mil., 2023 4,7 mil., 2024 3,6 mil., 2025 7,8 mil.20212,5 mil.20222,6 mil.20234,7 mil.20243,6 mil.20257,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,8 mil. € 391,0 tis. €
2024 3,6 mil. € 294,6 tis. €
2023 4,7 mil. € 113,5 tis. €
2022 2,6 mil. € 129,8 tis. €
2021 2,5 mil. € 328,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Zásoby90,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty2,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie30,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku195,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie391,0 tis. €
  • Rezervy35,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠAM - STAV Šandor s.r.o. v konkurze?

ŠAM - STAV Šandor s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠAM - STAV Šandor s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠAM - STAV Šandor s.r.o. tržby 7,8 mil. €.

Je firma ŠAM - STAV Šandor s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠAM - STAV Šandor s.r.o. dosiahla zisk 391,0 tis. €.

Je ŠAM - STAV Šandor s.r.o. platiteľom DPH?

ŠAM - STAV Šandor s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠAM - STAV Šandor s.r.o. sídli?

ŠAM - STAV Šandor s.r.o. má sídlo na adrese Hraničná 16, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026