RELAX THERMAL, spol. s r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ing. Štefan Machalík od 15. 3. 2004konateľspoločníkPodiel: 0,08 % Vklad: 750 €
-
MACH TRADE, spol. s r.o. od 17. 5. 2004spoločníkPodiel: 99,92 % Vklad: 986 770 €
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2024/25 (12/2024 – 11/2025)
Spoločnosť RELAX THERMAL, spol. s r.o. v hospodárskom roku 2024/25 sa dostala zo straty do zisku 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 155,7 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2024/25 | 155,7 tis. € | 4,7 tis. € |
| 2023/24 | 147,6 tis. € | -411 € |
| 2022/23 | 146,1 tis. € | 3,6 tis. € |
| 2021/22 | 139,0 tis. € | 26,3 tis. € |
| 2020/21 | 127,7 tis. € | 2,2 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2024/25
Aktíva
- Dlhodobý hmotný majetok871,6 tis. €
- Dlhodobý finančný majetok1,3 mil. €
- Zásoby3,5 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky7,0 tis. €
- Finančné účty61,3 tis. €
- Časové rozlíšenie2,9 tis. €
Pasíva
- Základné imanie987,5 tis. €
- Fondy zo zisku2,2 tis. €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov311,6 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
- Dlhodobé záväzky295,1 tis. €
- Krátkodobé záväzky597,1 tis. €
- Časové rozlíšenie2,0 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2024/25 | 2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) | 0,4 % | 0,0 % | 0,3 % | 2,0 % | 0,2 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,5 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,3 % |
| Návratnosť aktív (ROA) | 0,2 % | 0,0 % | 0,2 % | 1,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,2 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,1 % | 0,2 % |
| Zisková marža | 3,0 % | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Hrubá marža | 52,8 % | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Celková zadlženosť | 40,6 % | 41,5 % | 44,2 % | 46,3 % | 48,9 % | 49,9 % | 50,7 % | 52,1 % | 48,4 % | 52,5 % | 55,4 % | 27,3 % |
| Daň z príjmov | 1 496 € | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
História z obchodného registra
Predchádzajúce názvy
- KP INVEST SLOVAKIA, spol. s r.o.21. 8. 2000 – 16. 5. 2004
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- JUDr. Tomáš Kozovskýkonateľ21. 8. 2000 – 16. 5. 2004
- KRAĽOVIN, spol. s r.o.spoločník20. 3. 2004 – 16. 5. 2004
- KP INVEST, a.s.spoločník21. 8. 2000 – 19. 3. 2004
- Kolima Kfz-Handel Gmbhspoločník14. 5. 2001 – 21. 10. 2003
- Ing. Štefan Kočíspoločník21. 8. 2000 – 13. 5. 2001
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma RELAX THERMAL, spol. s r.o. v konkurze?
RELAX THERMAL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma RELAX THERMAL, spol. s r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2024/25 mala RELAX THERMAL, spol. s r.o. tržby 155,7 tis. €.
Je firma RELAX THERMAL, spol. s r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2024/25 RELAX THERMAL, spol. s r.o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.
Je RELAX THERMAL, spol. s r.o. platiteľom DPH?
RELAX THERMAL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma RELAX THERMAL, spol. s r.o. sídli?
RELAX THERMAL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Svätojánska 9, Svätý Jur, 900 21.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026