BAUER MEDIA Slovakia, k. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35792094
DIČ: 2020223216
IČ DPH: SK2020223216
Vrútocká 48, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Vrútocká 48, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.12
Dátum vzniku: 17. 7. 2000
Základné imanie: 250 €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2000
Spisová značka: Sr/1353/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • D.EXPRES, k.s. od 1. 11. 2013
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • EXPRES NET Management spol. s r.o. od 12. 9. 2026
    spoločník
  • D.EXPRES Management spol. s r. o. od 4. 11. 2014
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAUER MEDIA Slovakia, k. s. v roku 2025 znížila stratu o 6 % na 16,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 23,4 mil. €.

23,4 mil. €
Tržby
16,3 tis. €
Strata
23,5 mil. €
Celkové výnosy
9,8 mil. €
Aktíva
481,9 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
29,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 452, 2022 380, 2023 440, 2024 −17,3 tis., 2025 −16,3 tis.2021452202238020234402024−17,3 tis.2025−16,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,4 mil., 2022 18,3 mil., 2023 21,1 mil., 2024 21,3 mil., 2025 23,4 mil.202115,4 mil.202218,3 mil.202321,1 mil.202421,3 mil.202523,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 15,4 mil., 2022 18,3 mil., 2023 21,1 mil., 2024 21,4 mil., 2025 23,5 mil.202115,4 mil.202218,3 mil.202321,1 mil.202421,4 mil.202523,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 121, 2022 116, 2023 122, 2024 17,8 tis., 2025 16,9 tis.202112120221162023122202417,8 tis.202516,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,4 mil. € -16,3 tis. €
2024 21,3 mil. € -17,3 tis. €
2023 21,1 mil. € 440 €
2022 18,3 mil. € 380 €
2021 15,4 mil. € 452 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok121,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok276,8 tis. €
  • Zásoby23,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky664 €
  • Krátkodobé pohľadávky4,4 mil. €
  • Finančné účty4,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie61,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie516,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-17,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-16,3 tis. €
  • Rezervy1,6 mil. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,7 mil. €
  • Bankové úvery4,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAUER MEDIA Slovakia, k. s. v konkurze?

BAUER MEDIA Slovakia, k. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAUER MEDIA Slovakia, k. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAUER MEDIA Slovakia, k. s. tržby 23,4 mil. €.

Je firma BAUER MEDIA Slovakia, k. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAUER MEDIA Slovakia, k. s. vykázala stratu 16,3 tis. €.

Je BAUER MEDIA Slovakia, k. s. platiteľom DPH?

BAUER MEDIA Slovakia, k. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAUER MEDIA Slovakia, k. s. sídli?

BAUER MEDIA Slovakia, k. s. má sídlo na adrese Vrútocká 48, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026