JANECO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35789000
DIČ: 2020234139
IČ DPH: SK2020234139
Brigádnická 41, Bratislava - mestská časť Devín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brigádnická 41, Bratislava - mestská časť Devín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 29. 5. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2000
Spisová značka: Sro/21799/B
Predmet podnikania (výber): činnosť účtovných poradcov; činnosť organizačných a ekonomických poradcov; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jana Máleková od 29. 5. 2000
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JANECO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 103,9 tis. € a tržby jej narástli o 93 % na 259,0 tis. €.

259,0 tis. €
Tržby
103,9 tis. €
Zisk
275,5 tis. €
Celkové výnosy
223,8 tis. €
Aktíva
154,7 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
59,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,5 tis., 2022 17,3 tis., 2023 5,6 tis., 2024 8,0 tis., 2025 103,9 tis.20217,5 tis.202217,3 tis.20235,6 tis.20248,0 tis.2025103,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,7 tis., 2022 16,4 tis., 2023 26,0 tis., 2024 134,5 tis., 2025 259,0 tis.202130,7 tis.202216,4 tis.202326,0 tis.2024134,5 tis.2025259,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 30,7 tis., 2022 33,7 tis., 2023 45,4 tis., 2024 134,6 tis., 2025 275,5 tis.202130,7 tis.202233,7 tis.202345,4 tis.2024134,6 tis.2025275,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 635, 2022 2, 2023 0, 2024 1,5 tis., 2025 25,6 tis.2021635202222023020241,5 tis.202525,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 259,0 tis. € 103,9 tis. €
2024 134,5 tis. € 8,0 tis. €
2023 26,0 tis. € 5,6 tis. €
2022 16,4 tis. € 17,3 tis. €
2021 30,7 tis. € 7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,4 tis. €
  • Zásoby1,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky140,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,3 tis. €
  • Finančné účty35,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy35,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie103,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky54,5 tis. €
  • Bankové úvery1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JANECO, s.r.o. v konkurze?

JANECO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JANECO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JANECO, s.r.o. tržby 259,0 tis. €.

Je firma JANECO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JANECO, s.r.o. dosiahla zisk 103,9 tis. €.

Je JANECO, s.r.o. platiteľom DPH?

JANECO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JANECO, s.r.o. sídli?

JANECO, s.r.o. má sídlo na adrese Brigádnická 41, Bratislava - mestská časť Devín, 841 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026