TREND SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35787414
DIČ: 2020256612
IČ DPH: SK2020256612
Rumančekova 28, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rumančekova 28, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.11
Dátum vzniku: 25. 4. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 5. 2000
Spisová značka: Sro/21642/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; nákup a predaj staničných akumulátorových batérií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Horváth od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TREND SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 72,2 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 892,2 tis. €.

892,2 tis. €
Tržby
72,2 tis. €
Zisk
892,2 tis. €
Celkové výnosy
368,7 tis. €
Aktíva
349,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
15,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 56,9 tis., 2023 109,1 tis., 2024 99,1 tis., 2025 72,2 tis.20212,8 tis.202256,9 tis.2023109,1 tis.202499,1 tis.202572,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 168,1 tis., 2022 421,1 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,1 mil., 2025 892,2 tis.2021168,1 tis.2022421,1 tis.20231,0 mil.20241,1 mil.2025892,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 892,2 tis. € 72,2 tis. €
2024 1,1 mil. € 99,1 tis. €
2023 1,0 mil. € 109,1 tis. €
2022 421,1 tis. € 56,9 tis. €
2021 168,1 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky105,1 tis. €
  • Finančné účty263,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov265,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,2 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TREND SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

TREND SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TREND SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TREND SLOVAKIA, s.r.o. tržby 892,2 tis. €.

Je firma TREND SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TREND SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 72,2 tis. €.

Je TREND SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

TREND SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TREND SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

TREND SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Rumančekova 28, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026