HUTYX-JŠ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35786019
DIČ: 2020213822
IČ DPH: SK2020213822
Komárňanská 61, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská 61, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 31. 3. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2001
Spisová značka: Sro/21505/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Šablatúra od 16. 9. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť HUTYX-JŠ s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 385 % na 5,7 tis. € a tržby jej narástli o 68 % na 434,2 tis. €.

434,2 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Aktíva
151,1 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 13,2 tis., 2021 118,5 tis., 2022 −50,9 tis., 2023 1,2 tis., 2024 5,7 tis.202013,2 tis.2021118,5 tis.2022−50,9 tis.20231,2 tis.20245,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 821,6 tis., 2021 869,7 tis., 2022 368,9 tis., 2023 259,2 tis., 2024 434,2 tis.2020821,6 tis.2021869,7 tis.2022368,9 tis.2023259,2 tis.2024434,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 434,2 tis. € 5,7 tis. €
2023 259,2 tis. € 1,2 tis. €
2022 368,9 tis. € -50,9 tis. €
2021 869,7 tis. € 118,5 tis. €
2020 821,6 tis. € 13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie151,1 tis. €
  • Záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HUTYX-JŠ s.r.o. v konkurze?

HUTYX-JŠ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HUTYX-JŠ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HUTYX-JŠ s.r.o. tržby 434,2 tis. €.

Je firma HUTYX-JŠ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 HUTYX-JŠ s.r.o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je HUTYX-JŠ s.r.o. platiteľom DPH?

HUTYX-JŠ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HUTYX-JŠ s.r.o. sídli?

HUTYX-JŠ s.r.o. má sídlo na adrese Komárňanská 61, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026