SKIMEX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35782366
DIČ: 2020207475
IČ DPH: SK2020207475
Súkennícka 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Súkennícka 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 22. 2. 2000
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2000
Spisová značka: Sro/150344/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; prieskum trhu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Zachar od 5. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SKIMEX, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,7 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 209,0 tis. €.

209,0 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
335,7 tis. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
30,1 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
58,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 21,9 tis., 2023 8,1 tis., 2024 −30,9 tis., 2025 7,7 tis.20215,3 tis.202221,9 tis.20238,1 tis.2024−30,9 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 240,1 tis., 2022 253,4 tis., 2023 183,4 tis., 2024 216,2 tis., 2025 209,0 tis.2021240,1 tis.2022253,4 tis.2023183,4 tis.2024216,2 tis.2025209,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 209,0 tis. € 7,7 tis. €
2024 216,2 tis. € -30,9 tis. €
2023 183,4 tis. € 8,1 tis. €
2022 253,4 tis. € 21,9 tis. €
2021 240,1 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok271,5 tis. €
  • Zásoby79,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,6 tis. €
  • Finančné účty23,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy170,0 tis. €
  • Fondy zo zisku37,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-210,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,7 tis. €
  • Rezervy400 €
  • Dlhodobé záväzky1,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky258,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SKIMEX, s.r.o. v konkurze?

SKIMEX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SKIMEX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SKIMEX, s.r.o. tržby 209,0 tis. €.

Je firma SKIMEX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SKIMEX, s.r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Je SKIMEX, s.r.o. platiteľom DPH?

SKIMEX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SKIMEX, s.r.o. sídli?

SKIMEX, s.r.o. má sídlo na adrese Súkennícka 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026