STAVMAT SERVIS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35780991
DIČ: 2020207442
IČ DPH: SK2020207442
Tuhovská 2042/247, Bratislava - mestská časť Vajnory

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tuhovská 2042/247, Bratislava - mestská časť Vajnory Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 7. 2. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2000
Spisová značka: Sro/21039/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie dopravy

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Szöcs od 7. 2. 2000
    konateľspoločník
  • STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o. od 11. 12. 2014
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVMAT SERVIS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 70,3 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 4,6 mil. €.

4,6 mil. €
Tržby
70,3 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
789,2 tis. €
Aktíva
251,7 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
7,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 157,7 tis., 2022 301,6 tis., 2023 88,9 tis., 2024 85,2 tis., 2025 70,3 tis.2021157,7 tis.2022301,6 tis.202388,9 tis.202485,2 tis.202570,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,9 mil., 2022 7,5 mil., 2023 4,1 mil., 2024 3,8 mil., 2025 4,6 mil.20215,9 mil.20227,5 mil.20234,1 mil.20243,8 mil.20254,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,6 mil. € 70,3 tis. €
2024 3,8 mil. € 85,2 tis. €
2023 4,1 mil. € 88,9 tis. €
2022 7,5 mil. € 301,6 tis. €
2021 5,9 mil. € 157,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky717,3 tis. €
  • Finančné účty28,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie168 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov174,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky528,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVMAT SERVIS, s.r.o. v konkurze?

STAVMAT SERVIS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVMAT SERVIS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVMAT SERVIS, s.r.o. tržby 4,6 mil. €.

Je firma STAVMAT SERVIS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVMAT SERVIS, s.r.o. dosiahla zisk 70,3 tis. €.

Je STAVMAT SERVIS, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVMAT SERVIS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVMAT SERVIS, s.r.o. sídli?

STAVMAT SERVIS, s.r.o. má sídlo na adrese Tuhovská 2042/247, Bratislava - mestská časť Vajnory, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026