roda Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35780240
DIČ: 2020244886
IČ DPH: SK2020244886
Nám. SNP 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. SNP 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 19. 1. 2000
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2000
Spisová značka: Sro/20968/B
Predmet podnikania (výber): projektovanie, navrhovanie, inštalácia a servis zariadení na odvod tepla a dymu pri požiari; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Benko od 1. 12. 2022
    konateľ
  • RODA Licht-und Lufttechnik GmbH od 16. 6. 2022
    spoločník
  • RODA spol. s r.o. od 6. 12. 2007
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť roda Slovensko s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 27,1 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 438,7 tis. €.

438,7 tis. €
Tržby
27,1 tis. €
Zisk
439,0 tis. €
Celkové výnosy
390,4 tis. €
Aktíva
326,4 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
44,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 27,6 tis., 2023 9,8 tis., 2024 21,9 tis., 2025 27,1 tis.202124,0 tis.202227,6 tis.20239,8 tis.202421,9 tis.202527,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 515,4 tis., 2022 678,2 tis., 2023 1,1 mil., 2024 527,4 tis., 2025 438,7 tis.2021515,4 tis.2022678,2 tis.20231,1 mil.2024527,4 tis.2025438,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 438,7 tis. € 27,1 tis. €
2024 527,4 tis. € 21,9 tis. €
2023 1,1 mil. € 9,8 tis. €
2022 678,2 tis. € 27,6 tis. €
2021 515,4 tis. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,0 tis. €
  • Zásoby50,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky135,1 tis. €
  • Finančné účty171,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov286,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,1 tis. €
  • Rezervy11,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky488 €
  • Krátkodobé záväzky52,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma roda Slovensko s.r.o. v konkurze?

roda Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma roda Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala roda Slovensko s.r.o. tržby 438,7 tis. €.

Je firma roda Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 roda Slovensko s.r.o. dosiahla zisk 27,1 tis. €.

Je roda Slovensko s.r.o. platiteľom DPH?

roda Slovensko s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma roda Slovensko s.r.o. sídli?

roda Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Nám. SNP 15, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026