KERAMETAL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35778016
DIČ: 2020255787
IČ DPH: SK2020255787
Jašíkova 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jašíkova 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.12
Dátum vzniku: 9. 12. 1999
Základné imanie: 170,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2010
Spisová značka: Sro/20751/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Junas od 21. 9. 2014
    konateľprokuristaspoločník
  • DDM Trade, spol. s r.o. od 8. 7. 2026
    spoločník
  • Ing. Mario Laborde od 5. 1. 2024
    spoločník
  • Ing. Pavol Schwarz od 5. 1. 2024
    spoločník
  • Ing. Peter Páleš od 14. 10. 2014
    prokuristaspoločník
  • RIF Trading, a.s. od 8. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KERAMETAL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 408 % na 3,6 mil. € a tržby jej narástli o 178 % na 22,3 mil. €.

22,3 mil. €
Tržby
3,6 mil. €
Zisk
18,1 mil. €
Celkové výnosy
14,0 mil. €
Aktíva
9,8 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
22,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 430,7 tis., 2022 369,6 tis., 2023 2,1 mil., 2024 710,3 tis., 2025 3,6 mil.2021430,7 tis.2022369,6 tis.20232,1 mil.2024710,3 tis.20253,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,9 mil., 2022 9,0 mil., 2023 12,9 mil., 2024 8,0 mil., 2025 22,3 mil.202110,9 mil.20229,0 mil.202312,9 mil.20248,0 mil.202522,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,3 mil. € 3,6 mil. €
2024 8,0 mil. € 710,3 tis. €
2023 12,9 mil. € 2,1 mil. €
2022 9,0 mil. € 369,6 tis. €
2021 10,9 mil. € 430,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok205,1 tis. €
  • Zásoby1,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky131,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,9 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok6,9 mil. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie16,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie170,0 tis. €
  • Fondy zo zisku17,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 mil. €
  • Rezervy81,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,2 mil. €
  • Bankové úvery9 €
  • Časové rozlíšenie155 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KERAMETAL, s.r.o. v konkurze?

KERAMETAL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KERAMETAL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KERAMETAL, s.r.o. tržby 22,3 mil. €.

Je firma KERAMETAL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KERAMETAL, s.r.o. dosiahla zisk 3,6 mil. €.

Je KERAMETAL, s.r.o. platiteľom DPH?

KERAMETAL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KERAMETAL, s.r.o. sídli?

KERAMETAL, s.r.o. má sídlo na adrese Jašíkova 2, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026