STAVOINDUSTRIA SK, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35777320
DIČ: 2020244633
IČ DPH: SK2020244633
Galvaniho 12, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Galvaniho 12, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.63
Dátum vzniku: 29. 11. 1999
Základné imanie: 26,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 11. 1999
Spisová značka: Sa/2312/B
Predmet podnikania (výber): výroba stavebných hmôt vrátane betónových výrobkov, prefabrikátov a betónu; vykonávanie priemyselných, inžinierskych, bytových a občianskych stavieb; poradenské a konzultačné služby v stavebníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Blaho od 28. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • JUDr. Martin Vinarčík od 1. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • JUDr. Vladimír Leško od 1. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Daniel Poturnay od 15. 6. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Zdeněk Šipoš od 15. 6. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Eduard Šebo od 15. 6. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVOINDUSTRIA SK, a.s. v roku 2025 zvýšila stratu na 678,5 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 994,1 tis. €.

994,1 tis. €
Tržby
678,5 tis. €
Strata
2,0 mil. €
Celkové výnosy
228,8 tis. €
Aktíva
28,6 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,9 tis., 2022 −15,6 tis., 2023 3,9 tis., 2024 −34,9 tis., 2025 −678,5 tis.202119,9 tis.2022−15,6 tis.20233,9 tis.2024−34,9 tis.2025−678,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 881,8 tis., 2022 990,6 tis., 2023 645,3 tis., 2024 857,5 tis., 2025 994,1 tis.2021881,8 tis.2022990,6 tis.2023645,3 tis.2024857,5 tis.2025994,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 994,1 tis. € -678,5 tis. €
2024 857,5 tis. € -34,9 tis. €
2023 645,3 tis. € 3,9 tis. €
2022 990,6 tis. € -15,6 tis. €
2021 881,8 tis. € 19,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,3 tis. €
  • Zásoby56,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky75,6 tis. €
  • Finančné účty75,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie742 €

Pasíva

  • Základné imanie26,3 tis. €
  • Kapitálové fondy101,4 tis. €
  • Fondy zo zisku2,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov577,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-678,5 tis. €
  • Rezervy6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky192,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVOINDUSTRIA SK, a.s. v konkurze?

STAVOINDUSTRIA SK, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVOINDUSTRIA SK, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVOINDUSTRIA SK, a.s. tržby 994,1 tis. €.

Je firma STAVOINDUSTRIA SK, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVOINDUSTRIA SK, a.s. vykázala stratu 678,5 tis. €.

Je STAVOINDUSTRIA SK, a.s. platiteľom DPH?

STAVOINDUSTRIA SK, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVOINDUSTRIA SK, a.s. sídli?

STAVOINDUSTRIA SK, a.s. má sídlo na adrese Galvaniho 12, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026