IROA SR spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35774762
DIČ: 2020212777
IČ DPH: SK2020212777
Lužná 3825/3, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lužná 3825/3, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 14. 10. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2000
Spisová značka: Sro/19827/B
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Stanislava Farkasová od 30. 9. 2009
    konateľ
  • Ing. Pavol Bahyl od 14. 11. 2008
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IROA SR spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 332 € a tržby jej klesli o 13 % na 68,6 tis. €.

68,6 tis. €
Tržby
332 €
Strata
12,4 tis. €
Aktíva
10,1 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,4 tis., 2022 1,0 tis., 2023 531, 2024 764, 2025 −3322021−1,4 tis.20221,0 tis.202353120247642025−332
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,4 tis., 2022 44,4 tis., 2023 44,1 tis., 2024 79,2 tis., 2025 68,6 tis.202142,4 tis.202244,4 tis.202344,1 tis.202479,2 tis.202568,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,6 tis. € -332 €
2024 79,2 tis. € 764 €
2023 44,1 tis. € 531 €
2022 44,4 tis. € 1,0 tis. €
2021 42,4 tis. € -1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,1 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IROA SR spol. s r.o. v konkurze?

IROA SR spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IROA SR spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IROA SR spol. s r.o. tržby 68,6 tis. €.

Je firma IROA SR spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IROA SR spol. s r.o. vykázala stratu 332 €.

Je IROA SR spol. s r.o. platiteľom DPH?

IROA SR spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IROA SR spol. s r.o. sídli?

IROA SR spol. s r.o. má sídlo na adrese Lužná 3825/3, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026