POMA-C.D.U., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35769599
DIČ: 2021472662
IČ DPH: SK2021472662
Veternicová 3113/15, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veternicová 3113/15, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 20. 7. 1999
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2011
Spisová značka: Sro/19356/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Grosser od 11. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POMA-C.D.U., s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 13,2 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 782,2 tis. €.

782,2 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Zisk
877,2 tis. €
Celkové výnosy
158,9 tis. €
Aktíva
79,3 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
−7,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 14,1 tis., 2023 3,9 tis., 2024 14,3 tis., 2025 13,2 tis.20212,1 tis.202214,1 tis.20233,9 tis.202414,3 tis.202513,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 380,7 tis., 2022 2,0 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,2 mil., 2025 782,2 tis.2021380,7 tis.20222,0 mil.20231,3 mil.20241,2 mil.2025782,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 782,2 tis. € 13,2 tis. €
2024 1,2 mil. € 14,3 tis. €
2023 1,3 mil. € 3,9 tis. €
2022 2,0 mil. € 14,1 tis. €
2021 380,7 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie79,3 tis. €
  • Záväzky79,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POMA-C.D.U., s.r.o. v konkurze?

POMA-C.D.U., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POMA-C.D.U., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POMA-C.D.U., s.r.o. tržby 782,2 tis. €.

Je firma POMA-C.D.U., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POMA-C.D.U., s.r.o. dosiahla zisk 13,2 tis. €.

Je POMA-C.D.U., s.r.o. platiteľom DPH?

POMA-C.D.U., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POMA-C.D.U., s.r.o. sídli?

POMA-C.D.U., s.r.o. má sídlo na adrese Veternicová 3113/15, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026