B.C.B., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35766387
DIČ: 2020274542
IČ DPH: SK2020274542
Matúškovo 904, Matúškovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matúškovo 904, Matúškovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.53
Dátum vzniku: 24. 5. 1999
Základné imanie: 586,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 7. 1999
Spisová značka: Sro/11768/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho ďalšieho predaja i…; sprostredkovateľská činnosť; sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Jamrich od 12. 8. 2020
    konateľ
  • Luciano Bedin od 21. 4. 2017
    konateľ
  • F.A.B. GROUP S.R.L. od 8. 10. 2025
    spoločník
  • Dott. Andrea Cianti od 22. 3. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B.C.B., s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 220 % na 814,0 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 24,7 mil. €.

24,7 mil. €
Tržby
814,0 tis. €
Zisk
26,5 mil. €
Celkové výnosy
14,7 mil. €
Aktíva
7,1 mil. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
15,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 957,1 tis., 2022 1,9 mil., 2023 270,3 tis., 2024 254,7 tis., 2025 814,0 tis.2021957,1 tis.20221,9 mil.2023270,3 tis.2024254,7 tis.2025814,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,7 mil., 2022 24,4 mil., 2023 22,8 mil., 2024 23,7 mil., 2025 24,7 mil.202117,7 mil.202224,4 mil.202322,8 mil.202423,7 mil.202524,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,7 mil. € 814,0 tis. €
2024 23,7 mil. € 254,7 tis. €
2023 22,8 mil. € 270,3 tis. €
2022 24,4 mil. € 1,9 mil. €
2021 17,7 mil. € 957,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,8 mil. €
  • Zásoby2,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,4 mil. €
  • Finančné účty2,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie61,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie586,6 tis. €
  • Kapitálové fondy17,7 tis. €
  • Fondy zo zisku67,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie814,0 tis. €
  • Rezervy40,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky913,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,1 mil. €
  • Bankové úvery1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie427,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B.C.B., s.r.o. v konkurze?

B.C.B., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B.C.B., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B.C.B., s.r.o. tržby 24,7 mil. €.

Je firma B.C.B., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B.C.B., s.r.o. dosiahla zisk 814,0 tis. €.

Je B.C.B., s.r.o. platiteľom DPH?

B.C.B., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B.C.B., s.r.o. sídli?

B.C.B., s.r.o. má sídlo na adrese Matúškovo 904, Matúškovo, 925 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026