REMAS Servis , s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35760303
DIČ: 2020221159
IČ DPH: SK2020221159
Šaštínska 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šaštínska 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.11
Dátum vzniku: 10. 2. 1999
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1999
Spisová značka: Sro/18514/B
Predmet podnikania (výber): technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, seminárov a školení; lektorská činnosť v oblasti životného prostredia; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Šušoliak od 8. 4. 2008
    konateľspoločník
  • Viera Šušoliaková od 1. 10. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REMAS Servis , s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 208 % na 89,6 tis. € a tržby jej narástli na 361,2 tis. €.

361,2 tis. €
Tržby
89,6 tis. €
Zisk
363,5 tis. €
Celkové výnosy
473,7 tis. €
Aktíva
483,8 tis. €
Vlastné imanie
63,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,3 tis., 2022 44,4 tis., 2023 49,8 tis., 2024 29,1 tis., 2025 89,6 tis.202158,3 tis.202244,4 tis.202349,8 tis.202429,1 tis.202589,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,0 tis., 2022 5,4 tis., 2023 10,1 tis., 2024 5,3 tis., 2025 361,2 tis.202117,0 tis.20225,4 tis.202310,1 tis.20245,3 tis.2025361,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 361,2 tis. € 89,6 tis. €
2024 5,3 tis. € 29,1 tis. €
2023 10,1 tis. € 49,8 tis. €
2022 5,4 tis. € 44,4 tis. €
2021 17,0 tis. € 58,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok234,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky88,7 tis. €
  • Finančné účty149,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie24,4 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov367,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie89,6 tis. €
  • Rezervy-440 €
  • Dlhodobé záväzky4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-14,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REMAS Servis , s.r.o. v konkurze?

REMAS Servis , s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REMAS Servis , s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REMAS Servis , s.r.o. tržby 361,2 tis. €.

Je firma REMAS Servis , s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REMAS Servis , s.r.o. dosiahla zisk 89,6 tis. €.

Je REMAS Servis , s.r.o. platiteľom DPH?

REMAS Servis , s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REMAS Servis , s.r.o. sídli?

REMAS Servis , s.r.o. má sídlo na adrese Šaštínska 3, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026