BIOFERM SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35760079
DIČ: 2020201337
IČ DPH: SK2020201337
Nádražná 34, Ivánka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nádražná 34, Ivánka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.21
Dátum vzniku: 1. 2. 1999
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1999
Spisová značka: Sro/18495/B
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • RNDr. Helena Smelíková od 19. 1. 2023
    konateľ
  • BIOFERM CZ, spol. s r.o. od 7. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Lubor Pavlík od 1. 6. 2004
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BIOFERM SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 128,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
128,4 tis. €
Zisk
2,8 mil. €
Celkové výnosy
779,3 tis. €
Aktíva
663,9 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
11,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 148,9 tis., 2022 116,7 tis., 2023 96,9 tis., 2024 116,7 tis., 2025 128,4 tis.2021148,9 tis.2022116,7 tis.202396,9 tis.2024116,7 tis.2025128,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 3,3 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,8 mil.20213,1 mil.20223,3 mil.20232,5 mil.20242,7 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 128,4 tis. €
2024 2,7 mil. € 116,7 tis. €
2023 2,5 mil. € 96,9 tis. €
2022 3,3 mil. € 116,7 tis. €
2021 3,1 mil. € 148,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,6 tis. €
  • Zásoby264,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky338,7 tis. €
  • Finančné účty123,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov517,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie128,4 tis. €
  • Rezervy4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky109,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BIOFERM SK, s.r.o. v konkurze?

BIOFERM SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BIOFERM SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BIOFERM SK, s.r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma BIOFERM SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BIOFERM SK, s.r.o. dosiahla zisk 128,4 tis. €.

Je BIOFERM SK, s.r.o. platiteľom DPH?

BIOFERM SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BIOFERM SK, s.r.o. sídli?

BIOFERM SK, s.r.o. má sídlo na adrese Nádražná 34, Ivánka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026