SLOVENSKÉ TUNELY a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35759585
DIČ: 2020221060
IČ DPH: SK2020221060
Lamačská cesta 99, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Lamačská cesta 99, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.13
Dátum vzniku: 21. 1. 1999
Základné imanie: 68,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 1. 1999
Spisová značka: Sa/2016/B
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom; vykonávanie dopravných stavieb; činnosť vykonávaná banským spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adam Bartoněk od 5. 12. 2022
    člen predstavenstva
  • Milan Nedvěd od 20. 2. 2023
    člen predstavenstva
  • Václav Bartoněk od 2. 7. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Roman Holent od 8. 5. 2025
    člen dozornej rady
  • JUDr. Štefan Malatín od 20. 2. 2023
    člen dozornej rady
  • Kristýna Vojtíšková od 9. 10. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVENSKÉ TUNELY a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 63,0 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 6,6 mil. €.

6,6 mil. €
Tržby
63,0 tis. €
Strata
6,6 mil. €
Celkové výnosy
9,8 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
28,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 636,1 tis., 2022 1,3 mil., 2023 3,3 mil., 2024 370,2 tis., 2025 −63,0 tis.2021636,1 tis.20221,3 mil.20233,3 mil.2024370,2 tis.2025−63,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,1 mil., 2022 17,3 mil., 2023 37,1 mil., 2024 11,0 mil., 2025 6,6 mil.202114,1 mil.202217,3 mil.202337,1 mil.202411,0 mil.20256,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,6 mil. € -63,0 tis. €
2024 11,0 mil. € 370,2 tis. €
2023 37,1 mil. € 3,3 mil. €
2022 17,3 mil. € 1,3 mil. €
2021 14,1 mil. € 636,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby151,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,1 mil. €
  • Finančné účty346,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie68,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,2 tis. €
  • Fondy zo zisku13,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-63,0 tis. €
  • Rezervy112,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky250,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,9 mil. €
  • Bankové úvery1,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVENSKÉ TUNELY a.s. v konkurze?

SLOVENSKÉ TUNELY a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVENSKÉ TUNELY a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVENSKÉ TUNELY a.s. tržby 6,6 mil. €.

Je firma SLOVENSKÉ TUNELY a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVENSKÉ TUNELY a.s. vykázala stratu 63,0 tis. €.

Je SLOVENSKÉ TUNELY a.s. platiteľom DPH?

SLOVENSKÉ TUNELY a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVENSKÉ TUNELY a.s. sídli?

SLOVENSKÉ TUNELY a.s. má sídlo na adrese Lamačská cesta 99, Bratislava, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026