Ing. Častulík, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35758619
DIČ: 2020221082
IČ DPH: SK2020221082
Ľubovníková 24, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubovníková 24, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.11
Dátum vzniku: 14. 12. 1998
Základné imanie: 13,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1999
Spisová značka: Sro/18358/B
Predmet podnikania (výber): výroba nástrojov; stavba strojov s mechanickým pohonom; konštrukčné práce v strojárstve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Častulík od 14. 12. 1998
    konateľspoločník
  • RNDr. Karin Častulíková od 14. 4. 2005
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ing. Častulík, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 73,5 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 275,4 tis. €.

275,4 tis. €
Tržby
73,5 tis. €
Zisk
489,4 tis. €
Celkové výnosy
801,7 tis. €
Aktíva
775,0 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
62,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 86,3 tis., 2022 107,6 tis., 2023 228,7 tis., 2024 157,8 tis., 2025 73,5 tis.202186,3 tis.2022107,6 tis.2023228,7 tis.2024157,8 tis.202573,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 437,7 tis., 2022 551,8 tis., 2023 682,0 tis., 2024 618,3 tis., 2025 275,4 tis.2021437,7 tis.2022551,8 tis.2023682,0 tis.2024618,3 tis.2025275,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 275,4 tis. € 73,5 tis. €
2024 618,3 tis. € 157,8 tis. €
2023 682,0 tis. € 228,7 tis. €
2022 551,8 tis. € 107,6 tis. €
2021 437,7 tis. € 86,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok135,7 tis. €
  • Zásoby530,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky98,0 tis. €
  • Finančné účty35,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov685,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie73,5 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky60 €
  • Krátkodobé záväzky23,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ing. Častulík, s.r.o. v konkurze?

Ing. Častulík, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ing. Častulík, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ing. Častulík, s.r.o. tržby 275,4 tis. €.

Je firma Ing. Častulík, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ing. Častulík, s.r.o. dosiahla zisk 73,5 tis. €.

Je Ing. Častulík, s.r.o. platiteľom DPH?

Ing. Častulík, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ing. Častulík, s.r.o. sídli?

Ing. Častulík, s.r.o. má sídlo na adrese Ľubovníková 24, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026