Azelis Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35757701
DIČ: 2020272837
IČ DPH: SK2020272837
Prievozská 4D, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4D, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 8. 12. 1998
Základné imanie: 1,1 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1999
Spisová značka: Sro/18277/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; - sprostredkovateľská činnosť

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Basak Vural od 1. 1. 2026
    konateľ
  • Evy Hellinckx od 1. 1. 2024
    konateľ
  • Petr Mirovský od 25. 6. 2025
    konateľ
  • Azelis CEE Holding a. s. od 26. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Azelis Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 327,0 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
327,0 tis. €
Zisk
10,5 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
18,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,6 tis., 2022 247,2 tis., 2023 326,5 tis., 2024 462,4 tis., 2025 327,0 tis.202140,6 tis.2022247,2 tis.2023326,5 tis.2024462,4 tis.2025327,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,5 mil., 2023 3,5 mil., 2024 3,8 mil., 2025 4,0 mil.20211,8 mil.20222,5 mil.20233,5 mil.20243,8 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 327,0 tis. €
2024 3,8 mil. € 462,4 tis. €
2023 3,5 mil. € 326,5 tis. €
2022 2,5 mil. € 247,2 tis. €
2021 1,8 mil. € 40,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,3 tis. €
  • Zásoby241,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky43,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty141,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie55 €

Pasíva

  • Základné imanie1,1 mil. €
  • Kapitálové fondy250,0 tis. €
  • Fondy zo zisku51,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie327,0 tis. €
  • Rezervy37,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky606,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Azelis Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Azelis Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Azelis Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Azelis Slovakia, s. r. o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma Azelis Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Azelis Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 327,0 tis. €.

Je Azelis Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Azelis Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Azelis Slovakia, s. r. o. sídli?

Azelis Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Prievozská 4D, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026