Corvus Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35756284
DIČ: 2020272793
IČ DPH: SK2020272793
Malokarpatské námestie 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malokarpatské námestie 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 19. 11. 1998
Základné imanie: 166,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 1999
Spisová značka: Sro/18175/B
Predmet podnikania (výber): vývoj, výroba výrobkov obranného priemyslu; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Kristína Krasňanská od 1. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Corvus Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 493,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
493,9 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
8,3 mil. €
Aktíva
6,0 mil. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
56,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −286,5 tis., 2022 1,5 mil., 2023 807,1 tis., 2024 802,6 tis., 2025 493,9 tis.2021−286,5 tis.20221,5 mil.2023807,1 tis.2024802,6 tis.2025493,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 298,4 tis., 2022 3,0 mil., 2023 890,2 tis., 2024 1,7 mil., 2025 1,6 mil.2021298,4 tis.20223,0 mil.2023890,2 tis.20241,7 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 493,9 tis. €
2024 1,7 mil. € 802,6 tis. €
2023 890,2 tis. € 807,1 tis. €
2022 3,0 mil. € 1,5 mil. €
2021 298,4 tis. € -286,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,0 mil. €
  • Zásoby3,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky631,7 tis. €
  • Finančné účty525,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie166,0 tis. €
  • Fondy zo zisku16,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie493,9 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie8,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Corvus Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Corvus Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Corvus Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Corvus Slovakia, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Corvus Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Corvus Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 493,9 tis. €.

Je Corvus Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Corvus Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Corvus Slovakia, s.r.o. sídli?

Corvus Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Malokarpatské námestie 3, Bratislava, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026