INKAT spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35753595
DIČ: 2020220686
IČ DPH: SK2020220686
Dúbravská cesta 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dúbravská cesta 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 1. 10. 1998
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1998
Spisová značka: Sro/17947/B
Predmet podnikania (výber): geodetické a kartografické práce; automatizované spracovanie dát; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Schuster od 7. 11. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Hudec od 1. 10. 1998
    konateľspoločník
  • Ing. Marek Syč od 6. 5. 2025
    spoločník
  • Ing. Martin Kršiak od 6. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INKAT spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 118 % na 6,2 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 285,0 tis. €.

285,0 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Zisk
285,4 tis. €
Celkové výnosy
96,6 tis. €
Aktíva
47,0 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
41,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,4 tis., 2022 35,5 tis., 2023 −2,5 tis., 2024 2,8 tis., 2025 6,2 tis.202135,4 tis.202235,5 tis.2023−2,5 tis.20242,8 tis.20256,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 299,7 tis., 2022 302,1 tis., 2023 173,4 tis., 2024 184,6 tis., 2025 285,0 tis.2021299,7 tis.2022302,1 tis.2023173,4 tis.2024184,6 tis.2025285,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 285,0 tis. € 6,2 tis. €
2024 184,6 tis. € 2,8 tis. €
2023 173,4 tis. € -2,5 tis. €
2022 302,1 tis. € 35,5 tis. €
2021 299,7 tis. € 35,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,0 tis. €
  • Zásoby249 €
  • Krátkodobé pohľadávky31,3 tis. €
  • Finančné účty12,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,2 tis. €
  • Rezervy956 €
  • Dlhodobé záväzky27,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INKAT spol. s r.o. v konkurze?

INKAT spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INKAT spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INKAT spol. s r.o. tržby 285,0 tis. €.

Je firma INKAT spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INKAT spol. s r.o. dosiahla zisk 6,2 tis. €.

Je INKAT spol. s r.o. platiteľom DPH?

INKAT spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INKAT spol. s r.o. sídli?

INKAT spol. s r.o. má sídlo na adrese Dúbravská cesta 9, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026