ARMAPLAST spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35748478
DIČ: 2020230355
IČ DPH: SK2020230355
Nobelova 15/1295, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nobelova 15/1295, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 23. 6. 1998
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1998
Spisová značka: Sro/17519/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; -sprostredkovateľská činnosť v nákupe a predaji tovarov, v obchode a vo výkone služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Biksadský od 14. 12. 2009
    konateľspoločník
  • Rastislav Knapec od 14. 12. 2009
    konateľspoločník
  • Róbert Benkovič od 10. 1. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARMAPLAST spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 147,3 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 4,9 mil. €.

4,9 mil. €
Tržby
147,3 tis. €
Zisk
4,9 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
591,0 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
10,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 152,1 tis., 2022 110,2 tis., 2023 77,7 tis., 2024 182,6 tis., 2025 147,3 tis.2021152,1 tis.2022110,2 tis.202377,7 tis.2024182,6 tis.2025147,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 3,7 mil., 2023 3,5 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,9 mil.20213,7 mil.20223,7 mil.20233,5 mil.20244,6 mil.20254,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 mil. € 147,3 tis. €
2024 4,6 mil. € 182,6 tis. €
2023 3,5 mil. € 77,7 tis. €
2022 3,7 mil. € 110,2 tis. €
2021 3,7 mil. € 152,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok757,4 tis. €
  • Zásoby568,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky767,4 tis. €
  • Finančné účty13,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov425,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie147,3 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky79,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky953,6 tis. €
  • Bankové úvery528,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARMAPLAST spol. s r.o. v konkurze?

ARMAPLAST spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARMAPLAST spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARMAPLAST spol. s r.o. tržby 4,9 mil. €.

Je firma ARMAPLAST spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARMAPLAST spol. s r.o. dosiahla zisk 147,3 tis. €.

Je ARMAPLAST spol. s r.o. platiteľom DPH?

ARMAPLAST spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARMAPLAST spol. s r.o. sídli?

ARMAPLAST spol. s r.o. má sídlo na adrese Nobelova 15/1295, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026