SANPO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35747561
DIČ: 2021425175
IČ DPH: SK2021425175
Kráľovka 159/22, Malá Tŕňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kráľovka 159/22, Malá Tŕňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.21
Dátum vzniku: 26. 5. 1998
Základné imanie: 29,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2005
Spisová značka: Sro/22601/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom; pohostinská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Günter Nebel od 6. 8. 1998
    konateľspoločník
  • Ing. Katarína Iždinská od 7. 10. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SANPO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 152 % na 96,7 tis. € a tržby jej klesli o 80 % na 24,1 tis. €.

24,1 tis. €
Tržby
96,7 tis. €
Strata
153,9 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
842,9 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 130,7 tis., 2022 11,7 tis., 2023 20,3 tis., 2024 −38,3 tis., 2025 −96,7 tis.2021130,7 tis.202211,7 tis.202320,3 tis.2024−38,3 tis.2025−96,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 627,6 tis., 2022 162,7 tis., 2023 169,9 tis., 2024 121,5 tis., 2025 24,1 tis.2021627,6 tis.2022162,7 tis.2023169,9 tis.2024121,5 tis.202524,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,1 tis. € -96,7 tis. €
2024 121,5 tis. € -38,3 tis. €
2023 169,9 tis. € 20,3 tis. €
2022 162,7 tis. € 11,7 tis. €
2021 627,6 tis. € 130,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok714,1 tis. €
  • Zásoby287,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky649,9 tis. €
  • Finančné účty56,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie29,9 tis. €
  • Kapitálové fondy781,9 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov124,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-96,7 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky862,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SANPO, s.r.o. v konkurze?

SANPO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SANPO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SANPO, s.r.o. tržby 24,1 tis. €.

Je firma SANPO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SANPO, s.r.o. vykázala stratu 96,7 tis. €.

Je SANPO, s.r.o. platiteľom DPH?

SANPO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SANPO, s.r.o. sídli?

SANPO, s.r.o. má sídlo na adrese Kráľovka 159/22, Malá Tŕňa, 076 82.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026