Ad Awards Association, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35743794
DIČ: 2020230014
IČ DPH: SK2020230014
Bottova 1/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bottova 1/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 1. 4. 1998
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1998
Spisová značka: Sro/17008/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo na účely jeho predaja iným prevádzkova…; organizovanie školení, seminárov, konferencií a výstav; reklamná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Netík od 15. 11. 2025
    konateľ
  • Juraj Kováč od 15. 11. 2025
    konateľ
  • Peter Šurín od 15. 11. 2025
    konateľ
  • KRAS TRADE, spol. s r.o. od 7. 8. 2021
    spoločník
  • MAFRA Slovakia, a.s. od 21. 9. 2022
    spoločník
  • Združenie tvorivých pracovníkov v reklame /Art Directors Club/ od 8. 7. 2008
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ad Awards Association, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 27,8 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 239,5 tis. €.

239,5 tis. €
Tržby
27,8 tis. €
Zisk
243,2 tis. €
Celkové výnosy
112,2 tis. €
Aktíva
85,8 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
13,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,2 tis., 2022 19,0 tis., 2023 6,1 tis., 2024 −677, 2025 27,8 tis.202126,2 tis.202219,0 tis.20236,1 tis.2024−677202527,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,5 tis., 2022 215,7 tis., 2023 209,2 tis., 2024 216,3 tis., 2025 239,5 tis.2021142,5 tis.2022215,7 tis.2023209,2 tis.2024216,3 tis.2025239,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 239,5 tis. € 27,8 tis. €
2024 216,3 tis. € -677 €
2023 209,2 tis. € 6,1 tis. €
2022 215,7 tis. € 19,0 tis. €
2021 142,5 tis. € 26,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby5,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,4 tis. €
  • Finančné účty58,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ad Awards Association, s.r.o. v konkurze?

Ad Awards Association, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ad Awards Association, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ad Awards Association, s.r.o. tržby 239,5 tis. €.

Je firma Ad Awards Association, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ad Awards Association, s.r.o. dosiahla zisk 27,8 tis. €.

Je Ad Awards Association, s.r.o. platiteľom DPH?

Ad Awards Association, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ad Awards Association, s.r.o. sídli?

Ad Awards Association, s.r.o. má sídlo na adrese Bottova 1/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026