NeoBALZAM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35743476
DIČ: 2021379338
IČ DPH: SK2021379338
Dunajská 33, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 33, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.10
Dátum vzniku: 27. 3. 1998
Základné imanie: 12,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2005
Spisová značka: Sro/16974/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Jakeš od 24. 6. 2005
    konateľspoločník
  • PharmDr. Eva Jakešová od 24. 6. 2005
    konateľspoločník
  • PharmDr. Zuzana Štefančíková od 5. 2. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NeoBALZAM, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 13,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
521,6 tis. €
Aktíva
318,8 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 12,3 tis., 2023 16,3 tis., 2024 11,6 tis., 2025 13,5 tis.20216,7 tis.202212,3 tis.202316,3 tis.202411,6 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil.20211,4 mil.20221,5 mil.20231,2 mil.20241,2 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 13,5 tis. €
2024 1,2 mil. € 11,6 tis. €
2023 1,2 mil. € 16,3 tis. €
2022 1,5 mil. € 12,3 tis. €
2021 1,4 mil. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,6 tis. €
  • Zásoby82,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky69,9 tis. €
  • Finančné účty327,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie12,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov292,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,5 tis. €
  • Rezervy199 €
  • Dlhodobé záväzky23,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky178,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NeoBALZAM, s.r.o. v konkurze?

NeoBALZAM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NeoBALZAM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NeoBALZAM, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma NeoBALZAM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NeoBALZAM, s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je NeoBALZAM, s.r.o. platiteľom DPH?

NeoBALZAM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NeoBALZAM, s.r.o. sídli?

NeoBALZAM, s.r.o. má sídlo na adrese Dunajská 33, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026