x-claim s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35742259
DIČ: 2020219850
IČ DPH: SK2020219850
Kolískova 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolískova 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 6. 3. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 1998
Spisová značka: Sro/16872/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť; kopírovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Krišanda od 11. 6. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť x-claim s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 266 % na 27,0 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 58,9 tis. €.

58,9 tis. €
Tržby
27,0 tis. €
Zisk
58,9 tis. €
Celkové výnosy
347,9 tis. €
Aktíva
341,0 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
77,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,3 tis., 2022 13,1 tis., 2023 10,5 tis., 2024 7,4 tis., 2025 27,0 tis.202116,3 tis.202213,1 tis.202310,5 tis.20247,4 tis.202527,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,9 tis., 2022 56,1 tis., 2023 63,5 tis., 2024 70,7 tis., 2025 58,9 tis.202160,9 tis.202256,1 tis.202363,5 tis.202470,7 tis.202558,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 58,9 tis. € 27,0 tis. €
2024 70,7 tis. € 7,4 tis. €
2023 63,5 tis. € 10,5 tis. €
2022 56,1 tis. € 13,1 tis. €
2021 60,9 tis. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie341,0 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma x-claim s.r.o. v konkurze?

x-claim s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma x-claim s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala x-claim s.r.o. tržby 58,9 tis. €.

Je firma x-claim s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 x-claim s.r.o. dosiahla zisk 27,0 tis. €.

Je x-claim s.r.o. platiteľom DPH?

x-claim s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma x-claim s.r.o. sídli?

x-claim s.r.o. má sídlo na adrese Kolískova 1, Bratislava, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026