BV - STAV, spol. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35742224
DIČ: 2020252080
IČ DPH: SK2020252080
Na vrátkach 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na vrátkach 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 6. 3. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 3. 1998
Spisová značka: Sro/16869/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Vargová od 21. 10. 2002
    konateľ
  • Štefan Varga od 6. 3. 1998
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BV - STAV, spol. s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 10,3 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 77,0 tis. €.

77,0 tis. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
195,3 tis. €
Aktíva
125,7 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,1 tis., 2022 −33,3 tis., 2023 11,3 tis., 2024 14,5 tis., 2025 10,3 tis.2021−7,1 tis.2022−33,3 tis.202311,3 tis.202414,5 tis.202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 198,3 tis., 2022 118,1 tis., 2023 247,9 tis., 2024 177,8 tis., 2025 77,0 tis.2021198,3 tis.2022118,1 tis.2023247,9 tis.2024177,8 tis.202577,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,0 tis. € 10,3 tis. €
2024 177,8 tis. € 14,5 tis. €
2023 247,9 tis. € 11,3 tis. €
2022 118,1 tis. € -33,3 tis. €
2021 198,3 tis. € -7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie125,7 tis. €
  • Záväzky69,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BV - STAV, spol. s.r.o. v konkurze?

BV - STAV, spol. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BV - STAV, spol. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BV - STAV, spol. s.r.o. tržby 77,0 tis. €.

Je firma BV - STAV, spol. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BV - STAV, spol. s.r.o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Je BV - STAV, spol. s.r.o. platiteľom DPH?

BV - STAV, spol. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BV - STAV, spol. s.r.o. sídli?

BV - STAV, spol. s.r.o. má sídlo na adrese Na vrátkach 3, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026