Tange, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35727039
DIČ: 2020242004
IČ DPH: SK2020242004
Hradská 48B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradská 48B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.34
Dátum vzniku: 17. 9. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1997
Spisová značka: Sro/15495/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie a sprostredkovanie natieračských prác; nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod; nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Daniel Bezák od 14. 10. 2009
    konateľspoločník
  • Táňa Enströmová od 27. 6. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tange, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 75,4 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 97,1 tis. €.

97,1 tis. €
Tržby
75,4 tis. €
Zisk
83,9 tis. €
Aktíva
83,7 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 141,6 tis., 2022 142,2 tis., 2023 141,9 tis., 2024 144,1 tis., 2025 75,4 tis.2021141,6 tis.2022142,2 tis.2023141,9 tis.2024144,1 tis.202575,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 195,9 tis., 2022 189,7 tis., 2023 189,0 tis., 2024 186,0 tis., 2025 97,1 tis.2021195,9 tis.2022189,7 tis.2023189,0 tis.2024186,0 tis.202597,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,1 tis. € 75,4 tis. €
2024 186,0 tis. € 144,1 tis. €
2023 189,0 tis. € 141,9 tis. €
2022 189,7 tis. € 142,2 tis. €
2021 195,9 tis. € 141,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie83,7 tis. €
  • Záväzky188 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tange, s.r.o. v konkurze?

Tange, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tange, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tange, s.r.o. tržby 97,1 tis. €.

Je firma Tange, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tange, s.r.o. dosiahla zisk 75,4 tis. €.

Je Tange, s.r.o. platiteľom DPH?

Tange, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tange, s.r.o. sídli?

Tange, s.r.o. má sídlo na adrese Hradská 48B, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026