IQ-development s.r.o.
IČO 35721651
· DIČ SK2020268492
Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Vápencová 10, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Odvetvie (NACE)
Realitní činnost · 68.31
Výsledok hospodárenia 2025
54,7 tis. €
Základné imanie
183,7 tis. €
Spisová značka
Sro/15008/B
Verejné obstarávanie (dodávateľ)
1 záznamov
Hlavný predmet podnikania
- skladovanie,
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
| 2025 |
406,1 tis. € |
54,7 tis. € |
| 2024 |
53,3 tis. € |
38,8 tis. € |
| 2023 |
8,0 tis. € |
1,3 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
A
Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.
Zobraziť celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma IQ-development s.r.o. v konkurze?
IQ-development s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma IQ-development s.r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IQ-development s.r.o. tržby 406,1 tis. €.
Je IQ-development s.r.o. platiteľom DPH?
IQ-development s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma IQ-development s.r.o. sídli?
IQ-development s.r.o. má sídlo na adrese Vápencová 10, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 84107.