TATRA MEDIAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35721111
DIČ: 2020252036
IČ DPH: SK2020252036
Pečnianska 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pečnianska 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 24. 6. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2002
Spisová značka: Sro/14959/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľoviv rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Ďurikovič od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRA MEDIAL s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 24,3 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 46,5 tis. €.

46,5 tis. €
Tržby
24,3 tis. €
Strata
162,4 tis. €
Aktíva
66,1 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,5 tis., 2022 −13,7 tis., 2023 4,9 tis., 2024 2,3 tis., 2025 −24,3 tis.2021−9,5 tis.2022−13,7 tis.20234,9 tis.20242,3 tis.2025−24,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,5 tis., 2022 42,0 tis., 2023 40,2 tis., 2024 38,3 tis., 2025 46,5 tis.202134,5 tis.202242,0 tis.202340,2 tis.202438,3 tis.202546,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,5 tis. € -24,3 tis. €
2024 38,3 tis. € 2,3 tis. €
2023 40,2 tis. € 4,9 tis. €
2022 42,0 tis. € -13,7 tis. €
2021 34,5 tis. € -9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,1 tis. €
  • Záväzky96,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA MEDIAL s.r.o. v konkurze?

TATRA MEDIAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA MEDIAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRA MEDIAL s.r.o. tržby 46,5 tis. €.

Je firma TATRA MEDIAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRA MEDIAL s.r.o. vykázala stratu 24,3 tis. €.

Je TATRA MEDIAL s.r.o. platiteľom DPH?

TATRA MEDIAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRA MEDIAL s.r.o. sídli?

TATRA MEDIAL s.r.o. má sídlo na adrese Pečnianska 17, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026