Sanatórium AT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35718706
DIČ: 2020974186
IČ DPH: SK2020974186
Osuského 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osuského 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 27. 5. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/14743/B
Predmet podnikania (výber): reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; vydavateľská činnosť okrem remeselných živností uvedených v prílohe i živnostenského zákona; poskytovanie ambulantnej a ústavnej zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore liečba alk… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Radoslava Žemličková od 22. 9. 2023
    konateľ
  • PhDr. Jana Žemličková, PhD. od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sanatórium AT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 123 % na 222,1 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
222,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
801,8 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
82,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,4 tis., 2022 75,4 tis., 2023 195,3 tis., 2024 99,8 tis., 2025 222,1 tis.202151,4 tis.202275,4 tis.2023195,3 tis.202499,8 tis.2025222,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 606,5 tis., 2022 693,0 tis., 2023 875,4 tis., 2024 881,4 tis., 2025 1,1 mil.2021606,5 tis.2022693,0 tis.2023875,4 tis.2024881,4 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 222,1 tis. €
2024 881,4 tis. € 99,8 tis. €
2023 875,4 tis. € 195,3 tis. €
2022 693,0 tis. € 75,4 tis. €
2021 606,5 tis. € 51,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok452,0 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky298,3 tis. €
  • Finančné účty267,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy2,3 tis. €
  • Fondy zo zisku5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov559,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie222,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-216,1 tis. €
  • Bankové úvery284,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie141,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sanatórium AT, s.r.o. v konkurze?

Sanatórium AT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sanatórium AT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sanatórium AT, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Sanatórium AT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sanatórium AT, s.r.o. dosiahla zisk 222,1 tis. €.

Je Sanatórium AT, s.r.o. platiteľom DPH?

Sanatórium AT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sanatórium AT, s.r.o. sídli?

Sanatórium AT, s.r.o. má sídlo na adrese Osuského 10, Bratislava, 851 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026