Whitestein Technologies, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35717360
DIČ: 2020218134
IČ DPH: SK2020218134
Karadžičova 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.10
Dátum vzniku: 13. 5. 1997
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 1997
Spisová značka: Sro/14627/B
Predmet podnikania (výber): vyhotovenie programov - software na zákazku v zmysle autorského zákona; poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi; nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Neurath od 10. 5. 2000
    konateľ
  • Whitestein Technologies AG od 25. 8. 2026
    spoločník
  • Ing. Margita Baroková od 31. 10. 2002
    prokurista
  • Mgr. Martin Letenay od 31. 10. 2002
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Whitestein Technologies, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 835,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 7,6 mil. €.

7,6 mil. €
Tržby
835,0 tis. €
Zisk
7,9 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
30,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 209,9 tis., 2022 367,5 tis., 2023 411,0 tis., 2024 742,6 tis., 2025 835,0 tis.2021209,9 tis.2022367,5 tis.2023411,0 tis.2024742,6 tis.2025835,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,8 mil., 2022 5,5 mil., 2023 6,7 mil., 2024 7,2 mil., 2025 7,6 mil.20213,8 mil.20225,5 mil.20236,7 mil.20247,2 mil.20257,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,6 mil. € 835,0 tis. €
2024 7,2 mil. € 742,6 tis. €
2023 6,7 mil. € 411,0 tis. €
2022 5,5 mil. € 367,5 tis. €
2021 3,8 mil. € 209,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty8,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie104,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie67,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov424,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie835,0 tis. €
  • Rezervy18,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky519,8 tis. €
  • Bankové úvery215,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie66,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Whitestein Technologies, s.r.o. v konkurze?

Whitestein Technologies, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Whitestein Technologies, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Whitestein Technologies, s.r.o. tržby 7,6 mil. €.

Je firma Whitestein Technologies, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Whitestein Technologies, s.r.o. dosiahla zisk 835,0 tis. €.

Je Whitestein Technologies, s.r.o. platiteľom DPH?

Whitestein Technologies, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Whitestein Technologies, s.r.o. sídli?

Whitestein Technologies, s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 12, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026