REO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35710837
DIČ: 2020986297
IČ DPH: SK2020986297
Kopčianska 63, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 63, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 21. 2. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2005
Spisová značka: Sro/14031/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; činnosť ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Polakovič od 21. 2. 1997
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslava Polakovičová od 3. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť REO, s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 95 % na 211 € a tržby jej narástli o 130 % na 148,0 tis. €.

148,0 tis. €
Tržby
211 €
Zisk
556,0 tis. €
Aktíva
100,9 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 3,7 tis., 2021 −5,9 tis., 2022 −831, 2023 4,2 tis., 2024 21120203,7 tis.2021−5,9 tis.2022−83120234,2 tis.2024211
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 646,5 tis., 2021 399,8 tis., 2022 199,1 tis., 2023 64,4 tis., 2024 148,0 tis.2020646,5 tis.2021399,8 tis.2022199,1 tis.202364,4 tis.2024148,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 148,0 tis. € 211 €
2023 64,4 tis. € 4,2 tis. €
2022 199,1 tis. € -831 €
2021 399,8 tis. € -5,9 tis. €
2020 646,5 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie100,9 tis. €
  • Záväzky455,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REO, s.r.o. v konkurze?

REO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala REO, s.r.o. tržby 148,0 tis. €.

Je firma REO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 REO, s.r.o. dosiahla zisk 211 €.

Je REO, s.r.o. platiteľom DPH?

REO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REO, s.r.o. sídli?

REO, s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 63, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026