V OBZOR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35708956
DIČ: 2020249748
IČ DPH: SK2020249748
Exnárova 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Exnárova 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.11
Dátum vzniku: 10. 2. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1997
Spisová značka: Sro/13859/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľstvo - vydávanie kníh, knižných publikácií, katalógov, časopisov, novín a ďaľšej periodickej i neperiodickej…; polygrafické práce - výroba kníh, publikácií, časopisov, novín, tlačív, plagátov a iných tlačovín; reklamná, propagačná a inzertná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Kollárová od 10. 2. 1997
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V OBZOR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 11,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 45,5 tis. €.

45,5 tis. €
Tržby
11,9 tis. €
Zisk
48,7 tis. €
Aktíva
44,7 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −374, 2022 2,5 tis., 2023 3,7 tis., 2024 9,8 tis., 2025 11,9 tis.2021−37420222,5 tis.20233,7 tis.20249,8 tis.202511,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,6 tis., 2022 51,8 tis., 2023 48,2 tis., 2024 49,5 tis., 2025 45,5 tis.202140,6 tis.202251,8 tis.202348,2 tis.202449,5 tis.202545,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,5 tis. € 11,9 tis. €
2024 49,5 tis. € 9,8 tis. €
2023 48,2 tis. € 3,7 tis. €
2022 51,8 tis. € 2,5 tis. €
2021 40,6 tis. € -374 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,7 tis. €
  • Záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V OBZOR s.r.o. v konkurze?

V OBZOR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V OBZOR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V OBZOR s.r.o. tržby 45,5 tis. €.

Je firma V OBZOR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V OBZOR s.r.o. dosiahla zisk 11,9 tis. €.

Je V OBZOR s.r.o. platiteľom DPH?

V OBZOR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V OBZOR s.r.o. sídli?

V OBZOR s.r.o. má sídlo na adrese Exnárova 7, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026