ASSA SCAFFOLDING s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35706767
DIČ: 2020264983
IČ DPH: SK2020264983
Vlčie hrdlo 5985, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčie hrdlo 5985, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 17. 1. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1997
Spisová značka: Sro/12903/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); vykonávanie inžiniersko-investorskej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Červený od 1. 7. 2026
    konateľ
  • SAM INDUSTRIES a. s. od 1. 8. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASSA SCAFFOLDING s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 551,5 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 4,4 mil. €.

4,4 mil. €
Tržby
551,5 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
28,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 255,5 tis., 2022 994,5 tis., 2023 600,9 tis., 2024 918,7 tis., 2025 551,5 tis.2021255,5 tis.2022994,5 tis.2023600,9 tis.2024918,7 tis.2025551,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 3,8 mil., 2023 2,9 mil., 2024 5,0 mil., 2025 4,4 mil.20211,9 mil.20223,8 mil.20232,9 mil.20245,0 mil.20254,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,4 mil. € 551,5 tis. €
2024 5,0 mil. € 918,7 tis. €
2023 2,9 mil. € 600,9 tis. €
2022 3,8 mil. € 994,5 tis. €
2021 1,9 mil. € 255,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby42,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky834,9 tis. €
  • Finančné účty164,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku42,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov918,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie551,5 tis. €
  • Rezervy12,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky712,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASSA SCAFFOLDING s. r. o. v konkurze?

ASSA SCAFFOLDING s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASSA SCAFFOLDING s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASSA SCAFFOLDING s. r. o. tržby 4,4 mil. €.

Je firma ASSA SCAFFOLDING s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASSA SCAFFOLDING s. r. o. dosiahla zisk 551,5 tis. €.

Je ASSA SCAFFOLDING s. r. o. platiteľom DPH?

ASSA SCAFFOLDING s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASSA SCAFFOLDING s. r. o. sídli?

ASSA SCAFFOLDING s. r. o. má sídlo na adrese Vlčie hrdlo 5985, Bratislava - mestská časť Ružinov, 820 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026